Hírek

Összeszerelőket és szakmunkásokat keresünk Kecskemétre!

Szeretne autóiparban dolgozni? Hosszú távra vagy csak nyárra keres munkát? Akkor Önnek ez lehet a megfelelő lehetőség!

A leendő munkatárs feladatai:

  • személygépkocsi összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • különböző nehézségű összeszerelő műveletek végrehajtása
  • a gépek beállítása, alapanyag előkészítése és feltöltése
  • automata és mechanikai gépek és berendezések kezelése, működtetése és felügyelete
  • az elvégzett munka ellenőrzése mérőeszközzel/szemrevételezéssel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • általános iskolai végzettség vagy szakmunkás bizonytívány (karosszérialakatos, autószerelő, fényező)
  • gyártási területen szerzett tapasztalat előny
  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • a 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • a több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)
  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez
  • alkalmazkodó képesség
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről
  • cafeteria juttatások és bónuszok

Amennyiben valamelyik lehetőség  felkeltette az érdeklődését, jöjjön el a tájékoztatónkra, ahol kollegáink készséggel nyújtanak bővebb tájékoztatást és akár már a helyszínen jelentkezhet állásainkra!

TISZAALPÁR

  • 2016.06.10. (péntek) 9.00
  • Tiszaalpár, Művelődési ház (Dózsa György út 2.)

CSONGRÁD

  • 2016.06.10. (péntek) 10.00
  • Csongrád Művelődési Ház (Szentháromság tér 8.)

SZENTES

  • 2016.06.10. (péntek) 11.00
  • Szentes Ifi Ház (Tóth József u. 10-14.)

Várjuk szerettel!