Job

Komissiózó Szigetszentmiklós

Komisok Szigetszentmiklóson várlak titeket!

Ha még nem is Te vagy a legjobb komissiózó a világon akkor is a várom jelentkezésed! Vagy ha csak érdekel mit is jelent komisnak lenni! De ha úgy érzed, nem Neked való ez a világ, nyugodtan szólj ismerődősnek!

Főbb feladataid lesznek:

  • Bolti rendelések összekészítése
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Komissiózás
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel (3313)

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • NETTÓ 211.000 - Ft -os havi kereset
  • Céges buszjáratok: Budapest - Csepel - Szigetszentmiklós és Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós útvonalon
  • Cafeteria
  • 100 % tömegközlekedés térítés
  • 1 műszak FIXEN

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Munkakezdés előtt körbevezetés a raktár terültén

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a komissiozo-szigetszentmiklos@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/211-3313-es telefonszámon érdeklődhetsz.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Application form