Job

Software Architect

 Kedves Fejlesztő Barátom! Te már igazán lenyűgöző szakmai múlttal rendelkezel, igaz? Szívesen adod át tudásod? Hatékonyan kommunikálsz és szereted a csapatmunkát? Tudok Neked egy olyan lehetőséget, ahol szaktudásod megbecsülik, és akár még nemzetközi projekteken is részt vehetsz! Na, hogy hangzik? Próbáld ki, és jelentkezz partnercégünkhöz

Software architect

pozícióba

A feladataid lesznek:

  • Szoftver rendszerek tervezése, létező rendszerek kiterjesztése
  • Fejlesztőcsapatok mentorálása, vezetésük támogatása
  • Pre-sales technológiai támogatása
  • Üzleti döntések támogatása
  • Kapcsolattartás megrendelő oldali stakeholderekkel
  • Céges szintű technológiai stratégia szakmai támogatása

Rendelkezned kell:

  • Minimum 7 év fejlesztői gyakorlattal (enterprise fókusz)
  • Elosztott rendszerek alapos ismeretével
  • DDD / más domain modellezési metodológiában szerzett tapasztalattal
  • Patternek, anti-patternek ismerete és készségszintű használatával
  • Private és public cloud használatában alapos gyakorlattal
  • Agilis és klasszikus projekttapasztalattal
  • Jó kommunikációs készséggel
  • Jó konfliktuskezelési készséggel
  • Proaktív, célorientált attitűddel
  • Aktív angol nyelvtudással

Előnnyel indulsz, ha:

  • Több programozási nyelvet és paradigmát is ismersz átfogóan
  • Van tapasztalatod enterprise domainen kívül (pl: IoT, telekommunikáció)
  • Rendelkezel XP-s tapasztalattal

Cserébe ezeket tudjuk nyújtani:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és szakmai kihívásokat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő ismert nagy vállalatnál
  • Innovatív környezetet
  • Agile szervezetet
  • Csapatépítő programokat, szuper céges bulikat
  • Kutya- és biciklibarát munkahelyet
  • Rekreációs szobát

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szereted a kihívásokat, és szívesen lennél hasznos tagja egy szuper csapatnak, akkor jelentkezz a wf691040@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu emailcímen, és küldd el MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat. Hamarosan keresni foglak, nálunk senki sem vesznik el az éterben!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Application form