Job

Front-end fejlesztő

Kedves Fejlesztő Barátom! Szeretnéd kamatoztatni az IT tapasztalataidat egy igazán pörgős, energikus csapatban? Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy nemzetközi projekteken is dolgozhatsz?  Precíz vagy és pontos? Akkor ez most Neked szól! Jelentkezz

pozícióba

Milyen feladatok várnak rád?

  • Weboldal fejlesztés vue.js segítségével
  • CSS/SASS fejlesztés
  • Mobil eszközökre való optimalizálás
  • Integráció saját fejlesztésű REST API-val

Mit szeretnénk Tőled?

  • Rendelkezz 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Legyen tapasztalatod JavaScript-ben való programozásban
  • Ismerd a HTML-t, regex-et
  • Légy jártas a következőkben: ES6, Vue.js, Webpack, Node.js, Git
  • Aktívan használd angol nyelvtudásod
  • Légy proaktív

Hogyan tehetsz szert előnyre? Légy jártas a következőkben:

  • SASS
  • Babel
  • Mocha
  • Site-build
  • PWA

Mit nyújtunk cserébe?

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és szakmai kihívásokat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget
  • Innovatív környezetet
  • Agile szervezetet
  • Csapatépítő programokat, szuper céges bulikat
  • Kutya- és biciklibarát munkahelyet
  • Rekreációs szobát

Munkavégzés helye: Budapest

…és ha mindez még mindig nem lenne elég, vedd fel velem a kapcsolatot! Még több izgalmas részletet megtudhatsz, ha elküldöd MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat a következő e-mailcímre:  wf691038@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu
Mit veszíthetsz?

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Application form