Job

Tésztaipari munkás

Nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari partnercégünkhöz keresünk munkatársakat

Tésztaipari munkatárs

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • késztermékek csomagolása, dobozba helyezése
  • termékek osztályozása és minőségének ellenőrzése
  • dobozok hajtogatása, pántolás
  • munkakörnyezet tisztán tartása, valamint a termelési folyamatok elősegítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • jó fizikai állóképesség
  • precíz, önálló munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • kétműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafetéria, bónusz rendszer, kedvezményes vásárlási lehetőség
  • céges buszjárat
  • munkába járás támogatása
  • modern munkakörnyezet
  • családias hangulatú, támogató közösség, emberközpontú vezetők
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60 000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a tesztaipari-munkas@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/510-0670-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file