Job

Értékesítési tanácsadó

Otthonosan mozogsz az online világban? Szeretsz prezentációkkal dolgozni és bemutatnál egy új megoldást a piacon? Vállalod az összekötő szerepét a vevő és eladó között?

Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol mindennap megünneplitek a közös sikereket?

kollégánkat keressük,

Budapesti irodánkba.

Feladatok, amiben számítunk a segítségedre:

·       Egyeztess találkozókat cégünk meglévő ügyfeleivel, regisztrált partnereivel a megkapott adatbázisból.

·       Tarts érdekes prezentációkat cégvezetőknek, marketing vezetőknek az ajánlatunkról. Hozd ki a maximumot a személyes találkozóból!

·       Kövesd ügyfeleink igényeit a teljes folyamat során.

·       Fogadd a visszajelzéseket, javaslatokat.

Téged keresünk, ha:

·       Minimum 1 éves szakmai tapasztalatod van értékesítési területen

·       Eredményorientált, kitartó és segítőkész hozzáállás

·       Jól feltalálod magad az online világban, könnyen keresgélsz weboldalakon

·       Előny, ha rendelkezel B2B ismeretekkel

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

·       Támogató csapat, innovatív vezetői szemlélet

·       Versenyképes fizetés bónusszal

·       Személyes elismerés, sikerek rendszeres ünneplése

·       Változatos napok új feladatokkal és emberekkel

·       Szuper iroda Budapest frekventált területen

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha megtetszett a munkalehetőség, küldd el még ma magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megjelölésével a wf29897@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Application form

+ Attach another file