Job

Gépbeállító Budapest

Dolgozzon Ön is megbecsült szakmunkásként!

GÉPBEÁLLÍTÓ MUNKAKÖRBEN ÚJPESTEN!

Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel!

Szívesen dolgozna együtt családtagjaival, ismerőseivel?

Mi megjutalmazzuk ezért!

Ajánljon nekünk munkatársakat és 60.000 Ft-os vásárlási utalványt adunk Önnek ajánlói programunk keretein belül!

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

·         Gépsor kezelése, beállítása

·         Gépsor műszaki állapotának felügyelete

·         Gépsor tisztán tartása, takarítása

Elvárások:

·         Műszerész vagy fémmegmunkáló végzettség (lakatos, autószerelő, esztergályos, szerszámkészítő)

·         Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

·         Szabadon választható béren kívüli juttatások

·         40 % - 50 % -os műszakpótlék

·         Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás

·         Ingyenes egészségügyi szűrések

·         Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

·         Műszakrend: több műszak

·         Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a bpgepbeallito@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Application form

+ Attach another file