Job

Összeszerelő operátor

Fontos számodra a megbecsülés? Szeretnél a béreden kívül plusz juttatásokhoz is hozzájutni a munkádért? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk, mint

Összeszerelő Operátor

Főbb feladataid lesznek:
A helyszínre szállított anyagok gondos kezelése
A gyártási sorrendnek megfelelően, a termelés folyamatos anyagellátása
Alapanyagok beazonosítása
Alapanyagok előkészítése a meghatározott mennyiségek alapján
A készáru csomagoló anyagának előkészítés
A készáru csomagolása
Védőeszközök előírás szerinti használata
A minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása
A munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása
A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:
Monotonitástűrés
Több műszakos munkarend vállalása
Jó kézügyesség

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:
Alapbér + teljesítmény alapján magasabb órabér
Hétköznapi (hétfőtől péntekig) munkavégzés
Cafetéria
Bérkiegészítés, műszakpótlék
Bejárástámogatás
Ingyenes buszjáratokkal kényelmesen és egyszerűen juthatsz el a munkába az alábbi településekről:
o Pilis, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Vasad, Üllő, Tápiószecső, Sülysáp, Gyömrő, Maglód, Ecser

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Szektor és munkaidő:
Gyártás, karbantartás
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Vecsés

Application form

+ Attach another file