Békéscsaba állások

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

ANYAGMOZGATÓ POZÍCIÓBAN

Békéscsabán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üzemi és üzemközi alapanyag, késztermékek, félkész termék, kereskedelmi tétel mozgatása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban, ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Végellenőr

A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:

  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés...

BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ VAGY VÉGELLENŐR POZÍCIÓBAN

Betanított Gépkezelő feladatai

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés- és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése; ütődés, felverődés, stb. elkerülése
  • A készülékek tisztaságának...