Győr-Moson-Sopron megye

Kedves mérnök jelölt! Legalább két év autóipari tapasztalattal rendelkezel minőségügyi mérnök munkakörben? Amennyiben a válaszod igen, akkor ez a pozíció neked szól! Felelősséget és kihívást jelentő feladatok várnak rád, valamint a szakmai nyelv fejlesztésére is lehetőséged lesz multinacionális munkakörnyezetben, s ha még ez sem volna elég a szakértelmedet tudásodnak megfelelő bérrel honorálják.

Előszériás minőségügyi mérnök pozíció

Feladatok, amiben számítok a...

Kedves Érdeklődőm! Engedd meg, hogy egy kis élvezetet vigyek az álláskeresésbe és a ne a szokásos procedúrán lökdösselek keresztül. Nyújtok Neked egy segítő kezet és minden tőlem telhetőt megteszek, hogy megfelelő emberként a megfelelő helyre kerülhess. Szóljon hát Rólad a hirdetés: Műszaki érdeklődésű jelölt vagy, fontos számodra a precíz és pontos munkavégzés, de ettől függetlenül nem szeretnél hasztalan irodai munkát végezni. Szereted a kezeid közt tartani a dolgokat, jól kommunikálsz...

Drága Mérnököm! Elhiszem, hogy a szőr is feláll a hátadon a sokmilliomodik Hr-es telefonhívástól. Hadd könnyítsem meg a dolgod. Nem akarlak örökkévalóságnak tűnő többkörös interjúkra küldeni. Sőt, az én célom az, hogy a szakmai tapasztalatod a leghamarabb kivirágoztathassad egy számodra is gyümölcsöző helyen. A Hr-es ugyan sosem fog mérnöki szemmel gondolkodni, viszont segíthet a jövődet megalapozni, éppen ezért rendelkezésedre állok a meghirdetett nemzetközi autóipari partnerünknél elérhető...