Csongrád megye

Üdv Projektmérnök! 1963-ban alakult Dán anyavállalatú partnercégünk számára keresünk Téged! Érdekel, hogy mivel foglalkozik ez a cég? Világszínvonalon kimagasló szerepet tölt be kereskedelmi és vendéglátó ipari hűtőgépgyártás területén. Legfontosabb szemléletük: A világ legjobb hűtő és fagyasztóelemeinek megteremtése. Ezeknek az információk tudatában vegyél egy nagy levegőt, ne aggódj, jó helyen jársz, és olvasd el figyelmesen, hogy pontosan milyen munkatársat keresünk

Partnercégünknek csongrádi munkavégzésre keresünk FESTŐ munkatársakat!

Feladatok:

  • Festési munkák elvégzése
  • Szerszámok rendeltetésszerű használata

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Utazástámogatás,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú, megbízható...

Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Érdekli a gyártás-termelés világa? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Akkor jelentkezzen akár még ma a következő munkakörbe!

Betanított összeszerelő - Csongrád

A leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési munkák elvégzése
  • Csomagok felcímkézése