Állás

Senior kontroller

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk keres

Senior kontroller munkatársat.

Feladatok:

  • A controlling és könyvelői csapat szakmai és személyi vezetése, a pénzügyi vezető helyettesítése
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok végrehajtása és támogatása, továbbá a központtal és könyvvizsgálóval való egyeztetés
  • Havi szintű eredményelemzés, javaslatok elkészítése optimalizáláshoz
  • Budget tervezés (5 éves)
  • Költségelemzés
  • Az éves leltár szervezése, végrehajtása
  • Biztosítani az üzleti események teljeskörű könyvelését
  • Egyéb speciális projektek/üzleti események kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyártócégnél szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Adózási ismeretek
  • SAP FiCo felhasználói szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Családias vállalati kultúra
  • Lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőség vezető pozícióba

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf52884@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása