Állás

Könyvelő

Budapesti építőipari generálkivitelező cég számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása, szállító-vevő számlák könyvelése, folyószámlák egyeztetése
  • Mérleg elkészítése
  • A számlák (számviteli és adótörvénynek megfelelő) alaki, tartalmi és főkönyvi besorolás szerinti ellenőrzése, könyvelése
  • Bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése, egyeztetése
  • Havi, éves zárásokban, könyvvizsgálatban való közreműködés
  • Adatszolgáltatásban való közreműködés
  • Kapcsolattartás, együttműködés bérszámfejtéssel, munkaüggyel
  • Adóbevallások elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, hibákat feltáró látásmód

Előny:

  • Építőipari és/vagy szállodaipari területen szerzett tapasztalat
  • Novitax program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf52902@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása