Állás

Könyvelő

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi részmunkaidős (6 órás) pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bankok könyvelése
  • Bankok ellenőrzése (Excel táblával)
  • Vevő - szállító nyitott tételek vezetése, áreltérések vezetése, részletezése, egyeztetése
  • Havi belső jelentések elkészítésében való részvétel
  • Pénztár ellenőrzés
  • Saját gépkocsi használat elszámolása
  • ÁFA bevalláshoz belföldi szállítói számlák és pénztár ellenőrzése
  • Féléves és éves auditban való részvétel
  • Szabadság alatti helyettesítés
  • Posta bontása
  • Számla iktatás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, proaktivitás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • 6 órás részmunkaidő, és ennek megfelelő versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf52891@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása