Állás

Könyvelő

Otthon érzed magad a számok világában? Több éves könyvelői tapasztalattal rendelkezel? Akkor jelentkezz stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok

  • Társaság könyvelési feladatainak elvégzése (beszámoló nélkül);
  • Pénzügyi kimutatások készítése;
  • Statisztikák készítése;
  • Bevallások előkészítése;
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Középfokú közgazdasági szakirányú végzettség;
  • Szakmai tapasztalat: ipari vállalatnál eltöltött több éves tapasztalat;
  • Informatika: felhasználó szintű Office ismeretek, könyvelő programok ismerete;
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel, innovatív munkakörnyezet;
  • Kihívásokkal teli, önállóságot és szakmai fejlődést biztosító munkakör, szakmai továbbképzési támogatás;
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, teljesítményarányos prémiumok, utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye:

·       Vas megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf29818@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása