Állás

Udvaros-Orosháza

  Dolgozz Te is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál,

UDVAROS POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A pozícióra megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Cafateria
  • Utazás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az udvar rendben tartása
  • Gépkocsik hetenkénti maosása, belső takarítása
  • Fűnyírás, lombtalanítás, bozót vágása
  • Egyéb gondnoki feladatok

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a Udvaros-Oroshaza@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu  e-mail címre ill. hívd a +36 20 934 40 16-os telefonszámot.

    Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

    Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014