Állás

Portás-Orosháza

Partnerünk orosházi telephelyére keresünk munkavállalókat portás munkakörbe!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Tehergépjárművek mérlegelése,adatok számítógépes rögzítése
  • Beléptetési és kiléptetési rendszer nyomonkövetése
  • Kamerarendszer működtetése, nyomonkövetése
  • Személy- és gépjárműforgalom nyomon követése, nyilvántartása, szabályozása
  • Irodák kulcsainak kiadása, dokumentálása
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Szakirányú Személy- és vagyonőr végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Több műszakos munkarend vállalása
Amit nyújtani tudunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

    Egyéb:
    * Munkavégzés helye: Orosháza

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Portas-Oroshaza@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy hívja kollégánkat a +36 20 934 40 16-os telefonszámon.