Állás

Nehéz fizikai munka Budaörsön szállással

Küldeményfeldolgozó munkatársakat keresünk budaörsi munkavégzésre!

Amennyiben nem okoz gondot a nagyobb súlyok mozgatása sem és szeretne egy biztos munkahelyet Önt keressük!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Feladatok:

  • Csomagok kézi feldolgozása
  • Egységképzők (raklapok, görgős konténerek, ládák, zsákok) kézi erővel történő anyagmozgatása
  • PDA kezelés
  • Gépjárművek rakodása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Betöltött 18. életév
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó olvasási és monotóniatűrő képesség, az arab és a római számok ismerete
  • Állandó nappalos vagy állandó éjszakai műszak vállalása
  • Nehéz fizikai munka vállalása (emelés maximum 50 kg-ig)
  • Erős fizikum

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Céges buszjáratok
  • Igény esetén szállás biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a nehezfizikai@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy hívja a +36 20 934 4016-os számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása