Állás

Labormérnök

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége?  Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Labormérnök

Főbb feladatok, munkák:

·       Labor méréseket kell készíteni;

·       Termékminőség-fejlesztési projektek támogatása, feladatok elvégzése határidőre;

·       Tegyen javaslatokat a készülékek fejlesztésére, műszaki módosítására a termelési folyamatokban;

·       Vizsgálati jelentések írása;

·       Részvétel a teszt eljárások kezelésében, kidolgozásában;

·     Termékek mozgatása kézibékával.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

·       Mérnöki végzettség;

·       Termodinamikában szerzett tapasztalat;

·       Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;

·       Kiváló problémamegoldó készség, magabiztos munkavégzés jellemez.

Előny:

·       Folyamat-és termékfejlesztésben szerzett jártasság;

·       Gyártásban való részvétel.

Amit megbízónk nyújt:

·     Versenyképes juttatási csomag;

·     Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések;

·     Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

·    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el MAGYAR nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf29803@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása