Állás

Gyártástámogató mérnök

Kedves Gyártástámogató mérnök jelölt! Veszprém megyében található partnercégünk keres a csapatába tapasztalattal rendelkező, valamint magabiztos német nyelvtudással munkatársat,

Gyártástámogató mérnök pozícióba

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Gyártási és termelési tevékenység támogatása, felügyelete
  •        Gyártáshoz tartozó dokumentáció kezelése
  •        Aktív, folyamatos kapcsolattartás svájci anyavállalattal

Elvárások:

  •        Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-mechatronikai - villamosmérnök)
  •        Magabiztos tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  •        Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  •        Angol nyelvtudás előny
  •        Számítógépes ismeretek
  •        Rugalmasság, problémamegoldó képesség, önállóság

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes jövedelem és juttatások
  •        Betanulás a svájci anyavállalatnál
  •        Multinacionális környezet
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek, küld el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf661061@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.