Állás

Beszállítói minőségügyi mérnök

Kedves álláskereső! Veszprém megyében található partnercégünk beszállítói minőségügyi mérnök pozícióba keresi tapasztalattal rendelkező és fejlődni vágyó új munkatársát multinacionális környezetbe.

Beszállítói minőségügyi mérnök pozícióba

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Új beszállítók minőségügyi ellenőrzése
  •        Fejlesztések és beszállítói auditok vezetése
  •        Beszállítókkal való megegyezés mérési stratégiákról és módszerekről
  •        Minőségbiztosítási szerződések előkészítése és megkötése
  •        Minta elemzésekről készült riportok jóváhagyása és továbbítása
  •        Hiba esetén elemzési folyamatok lebonyolítása, tervek fejlesztése a beszállítókkal együttműködésben, a későbbi költséghatékonyság és gyorsaság érdekében
  •        Panaszkezelés és minőségbiztosítási hibák elhárítása, amelyek a termelést akadályozhatják

Elvárások:

  •        Villamosmérnöki, mechatronikai vagy gépészmérnöki képesítés
  •        Felsőfokú írásbeli és szóbeli angol és német nyelvtudás
  •        1-3 év tapasztalat a beszállítói minőségbiztosítás területén
  •        Minőségbiztosításhoz kapcsolódó képesítés előny
  •        Tapasztalat beszállítói auditokban (VDA 6.3) és távolkeleti beszállítókkal való együttműködésben
  •        Erős tárgyalási és kommunikációs készségek
  •        Utazási hajlandóság

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes jövedelem és juttatások
  •        Betanulás a svájci anyavállalatnál
  •        Multinacionális környezet
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérlek, küld el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a  wf661062@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.