Állás

Szoftverautomatizálási mérnök

Kedves Álláskereső! Többéves tapasztalattal rendelkezel a szoftvertesztelés területén? Az automata tesztelés a specialitásod? Precizitásod és pontosságod példaértékű? Nem rettensz meg a kihívásoktól, és keresed az új lehetőségeket? Ha ezekre a kérdésekre igennel válaszoltál, akkor a következő pozíciót Neked találták ki! Jelentkezz partnercégünkhöz

Szoftverautomatizálási mérnöknek

A feladataid a következők lesznek:

  • Automata tesztek írása, karbantartása Selenium WebDriver (C#) használatával
  • Deployment scriptek írása, karbantartása
  • Load tesztek létrehozása, karbantartása
  • Egyéb automatizálási feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 3 év tapasztalatod van szoftvertesztelés területén
  • Ismered a C# nyelvet
  • Powershell ismeretekkel rendelkezel
  • Aktív, erős angol nyelvtudásod van

Előnnyel indulsz, ha:

  • Jól ismered a Selenium WebDrivert
  • Ismered a jMetert
  • ISTQB Foundation Level vizsgával rendelkezel

Amit tudásodért cserébe adunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és szakmai kihívásokat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget
  • Innovatív környezetet
  • Agile szervezetet
  • Csapatépítő programokat, szuper céges bulikat
  • Kutya- és biciklibarát munkahelyet
  • Rekreációs szobát

Munkavégzés helye: Budapest

Kíváncsi vagy a részletekre? Akkor ne tétovázz! Küldd el nekünk MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat a wf691064@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre, és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.