Állás

Full-Stack Java/JavaScript fejlesztő

Kedves Java/JavaScript Fejlesztő! Ez a lehetőség Neked szól! Aknázd ki a benned rejlő tehetséget és kamatoztasd több éves IT tapasztalatodat nemzetközi projektekben! Légy részese egy igazán klassz csapatnak, és légy Te az, aki megosztja a tudását a többiekkel: jelentkezz

Full-stack Java/JavaScript fejlesztőnek

Feladatok, amik csak Rád várnak:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel (több szektorban: bank, energetika, e-commerce)
  • Aktív részvétel a teljes fejlesztési folyamatban
  • Webalkalmazások fejlesztése elosztott architektúrában
  • Kisebb fejlesztőcsapat és juniorok mentorálása
  • Döntéstámogatás architektúrális kérdésekben, dokumentációk készítése

Rád van szükségünk, ha

  • Rendelkezel több, mint 5 év Java/Scala back-end fejlesztési tapasztalattal
  • Már 3 évnél több JavaScript fejlesztési múltad van
  • Ismered a REST API modellt
  • Vannak adatbázis fejlesztési ismereteid
  • Kreatív vagy
  • Jó a problémamegoldó képességed
  • Hajlandó vagy tanulni

Jó, ha ismered még:

  • Funkcionális programozás
  • Event driven/reactive modell
  • Gradle, sbt
  • CI/CD, TDD, DevOps szemlélet
  • Akka, Akka http
  • Docker/Kubernetes
  • Spring framework
  • Nem relációs adatbázisok
  • Typescript, Angular, VueJS

Amit ajánlunk Neked:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és szakmai kihívásokat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő ismert nagy vállalatnál
  • Innovatív környezetet
  • Agile szervezetet
  • Csapatépítő programokat, szuper céges bulikat
  • Kutya- és biciklibarát munkahelyet
  • Rekreációs szobát

Munkavégzés helye: Budapest

Ha nem hiszel a szemednek, tégy próbára, és tudj meg mindent! Küldd el MAGYAR vagy ANGOL nyelvű önéletrajzodat a következő e-mailcímre: wf691037@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu, és hamarosan felveszem Veled a kapcsolatot. Siess, nehogy kifuss az időből!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.