Állás

IT Tanácsadó

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója.

Dinamikus, bővülő közvetítési csapatunkba keresünk munkatársat

IT Tanácsadó pozícióba!

Leendő feladataid:

  • A munkaerő-közvetítési tevékenység teljes körű támogatása IT területen;
  • Munkaerő-keresés kiválasztás, vezető kiválasztás, fejvadászat, a toborzás szakszerű ellátása;
  • A potenciális jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúk megszervezése és jelölt értékelések készítése, pályázók tesztelése és kiértékelése;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel;
  • Nyilvántartások naprakészen tartása, heti riport készítése a felettesek részére.

Az ideális jelölt:

·       Felsőfokú végzettségű (előny: HR terület);

·       1 éves releváns szakmai tapasztalata van IT recruitment területen;

·       Angol nyelvtudása kommunikációs színtű írásban és szóban;

·       Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretei vannak (Mc Office);

·       B-kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzáció és cafetéria + bónusz;
  • Komplex, kihívó feladatkör egy feltörekvő üzletágban;
  • Pörgős, fiatalos, innovatív szervezet;
  • Születésnapod alkalmából plusz egy nap szabadság.

Munkavégzés helye:

·       Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29888@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása