Állás

HR Specialista

Van már tapasztalatod HR-esként, és otthon vagy Employer Branding témában? Szereted a kihívásokat, a komplex feladatokat? Partnercégünk a Street Food világába enged betekintést, ahová várja leendő kollégáját

pozícióba.

Feladatok, amelyekben számítunk a segítségedre:

·      Toborzás- kiválasztási folyamatok teljes körű önálló ügyintézése;

·      Hirdetések megírása, kezelése, napra készen tartása;

·      Potenciális jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúk megszervezése;

·       Céges események megszervezése és végrehajtásában való aktív részvétel;

·       Fluktuáció kezelésében való hatékony közreműködés;

·       Béren kívüli juttatási rendszer kidolgozása;

·       Kapcsolattartás az üzletvezetőkkel;

·       A munkavállalók visszajelzéseinek összegyűjtése ez alapján a motivációs terv kidolgozása.

Azt a jelöltet keressük, aki:

·       Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (HR terület előny);

·       Employer Branding-ben szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalata van;

·       Hatékony és gyorsan kommunikál a mindennapi munka során;

·       Jó problémamegoldó készsége van, és ötletes, kreatív gondolkodással rendelkezik;

·       Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretei vannak (MS Office).

Amire számíthatsz, ha hozzánk jössz dolgozni:

  • Versenyképes fizetés további juttatásokkal;
  • Komplex, kihívó feladatkör;
  • Pezsgő munkahelyi légkör, ahol sosem fogsz unatkozni;
  • Innovatív szervezeti kultúra, mely teret ad az ötleteknek;
  • Stabil háttérrel rendelkező brand.

Munkavégzés helye:

·       Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf29900@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása