Állás

HR Generalista

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A hozzá dedikált munkavállalói csoport teljes körű HR támogatása, úgymint:
  • HR szakmai tanácsadás a támogatott üzleti területek vezetői számára
  • Napi kapcsolattartás a dolgozókkal, reagálás személyügyi kérdésekre, kérésekre
  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása fizikai, mérnöki és adminisztratív munkakörökben
  • Új dolgozók integrálási folyamatának felügyelete
  • Munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítés, adatszolgáltatás a kiszervezett bérszámfejtés felé
  • Belső oktatások nyomon követése
  • Külsős szolgáltatókkal történő kapcsolattartás és ügyintézés
  • Általános HR adminisztráció és riportálás
  • Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú HR/gazdasági/pszichológus végzettség
  • Legalább 3 év gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat munkaügyi és toborzás-kiválasztási fókusszal
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Interjútechnikák ismerete és magabiztos alkalmazási képessége
  • Gyakorlatias MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Nagyfokú empátia és emberismeret
  • Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf22845@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása