Állás

Tetra tálcázó-gépkezelő

Európa egyik piacvezető gyümölcslégyártó és forgalmazó partnercégünk számára keresünk

pozícióba munkatársakat!

Főbb feladataid lesznek:

  • Segédanyagok (tálca, fólia, ragasztó, kupak, fogófül) megfelelő és időbeni előkészítése;
  • Termelés alatt a gép folyamatos üzemének fenntartása,
  • Előrelátó hibaelhárítás;
  • Folyamatos odafigyelés a gép esetleges rendellenes működésére (mozgó alkatrészek, furcsa zajok);
  • Folyamatos és problémamentes termelés mellett a gépek és környékének tisztántartása;
  • Napi karbantartási és tisztítási feladatok pontos elvégzése;
  • Szükség esetén segítségnyújtás más gépkezelőnek;
  • Új gépkezelők betanítása
  •  Termelési dokumentáció pontos vezetése

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Monotonitástűrés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása az Mt.szerint

  • Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Tetra-talcazo-gepkezelo@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása