Állás

Technológiai takarító - Debrecen

Ha egy igényes munkahelyre vágysz itt a helyed. Debreceni Telephelyű gyógyszergyártó céghez keresünk Technológiai takarító munkatársat.

Feladatok:

  • gyógyszeripari gépek, eszközök tisztítása előírás szerint,
  • a tisztított berendezések,  alkatrészek dezinficiálása az előírás szerint,
  • a tisztított alkatrészek, eszközök csomagolása és címkézése az előírás szerint,
  • az elvégzett műveletek dokumentálása,
  • a gyártó terület tisztítása az előírások szerint.

Elvárásaink:

  • Pontos , precíz , igényes, szabálykövető munkavégzés
  • Három műszakos vagy 12 órás munkavégzés vállalása.

Amit ajánlani tudunk:

  • Kiemelkedő bérezés. (Brutto 180500 Ft - 350000Ft)
  • Munkába járás támogatás.
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet.
  • Hosszútávú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel.

Jelentkezz bátran: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelel az elvárásaidnak, kérjük, küldd el önéletrajzod a pozíció megjelölésével a gyogyszergyar@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy tedd fel kérdéseid a 06-20-391-9559 telefonszámon.

Amennyiben naprakészen szeretnéd látni aktuális állásainkat csatlakozz Facebook csoportunkhoz: https://www.facebook.com/groups/166983453981772/

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása