Állás

Operátor Székesfehérvár D

Autóalkatrészeket gyártó vállalat részére, keresünk azonnali kezdéssel

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Székesfehérvárra!

A leendő munkatárs feladatai:

Könnyű fizikai munka

Aprólékos feladatok

Gépkezelés

Anyagmozgatás

Vizuális ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Minimum 8 általános iskolai végzettség

Nagyon jó kézügyesség

157cm minimum magasság ( a gépek miatt)

Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Állómunka vállalása

Precíz, pontos munkavégzés

Rugalmasság

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Cafeteria már az első teljes hónaptól

Műszakpótlék

Jelenléti és túlóra bónusz

Havonta egyszeri 86%-os hazautazási támogatás

A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított

Távolabbról érkezőknek ingyenes szálláslehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka750479@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a 0620/344 9448-as telefonszámon.

   Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása