Állás

Operátor Székesfehérvár D

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó vállalathoz keresünk azonnali kezdéssel

OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Székesfehérvárra!

Feladatok:

  • Gépek kezelése a műszakvezető által adott munkautasítások alapján
  • A termékek ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • 3 műszakrend vállalása
  • Álló munka

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Túlóra lehetőség
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított
  • A távolabbról érkezőknek ingyenes szállás, havi két hazautazás 86%-os támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: operator.szekesfehervar@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu vagy keressen minket a 0620/5131143-as telefonszámon.

Valóban dolgozni akarsz?

Csatlakozz facebook csoportunkhoz segítünk:

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása