Állás

Keverőtank kezelő

Európa egyik piacvezető gyümölcslégyártó és forgalmazó partnercégünk számára keresünk

pozícióba munkatársakat!

Főbb feladataid lesznek:

  • Készlevek előkészítése a töltő részlegeknek a receptura szerint, valamint a kívánt paraméterekre való beállítás;
  • Logisztikai szervezés (levek keverési sorrendjének, elkezdési idejének meghatározása, valamint a szükséges anyagok előkészítési idejének és mennyiségének meghatározása);
  • A letöltésre váró levek hőfokának kontrolja, szükség esetén beavatkozás végrehajtása;
  •  A tartályba érkező alap és segédanyagok betárolása;
  •  A munkájához tartozó segéd és adalékanyagok megfelelő kezelése;
  • Félkész termékek, alapanyagok tartályautóból történő be – és kitárolása
  • A munkájához kapcsolódó dokumentációk vezetése
  • Az általa használt berendezések, eszközök, tartozékok, valamint a munkaterület tisztításának és fertőtlenítésének a biztosítása;
  • Új munkatársak betanítása, értékelése;
  • Hiba esetén hibajelentés készítése, és a vezető értesítése

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  •  Monotonitástűrés
  •  3 műszakos munkarend vállalása

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása az Mt.szerint

  • Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a keverotankkezelo@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása