Állás

Kémiai labor koordinátor

Multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata termék és minőségbiztosítási osztálya
keres

Kémiai laboratórium koordinátor
pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • mérőműszerek napi működésének felügyelete
  • mérőműszerek üzembehelyezésében, új mérési metodikák kiépítésében való aktív részvétel
  • folyamatok elemzésében, fejlesztésében, optimalizálásában való közreműködés
  • jelentések, kimutatások készítése, kapcsolattartás társosztályokkal
  • akkreditált laboratórium dokumentációs rendszeréhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátásában való részvétel
  • a laboratórium akkreditációs rendszerének megfelelő munkavégzés

Elvárások:

  • felsőfokú vegyi szakirányú végzettség
  • műszeres kémiai vizsgálatok területén eltöltött minimum 1 éves gyakorlati idő
  • analitikai kémiai műszerek (gázkromatográf) működési elvének ismerete
  • laboratóriumi minőségirányítási rendszer ismerete (akkreditáció)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • kreativitás, rugalmasság
  • pontosság, precizitás
  • csapatorientáció

Munkavégzés:

  • nappalos műszak (08:00-16:30)

Munkarend:

•              Kiemelkedő bérezés és cafetéria juttatások, havi bónuszok

•              Egyéb juttatások: meleg étkezés támogatása, munkaruha biztosítása,

•              egészségszűrések, családi nap

•              Modern munkakörnyezet

•              Előrelépési lehetőség

•              Munkába járás támogatása

Bővebb tájékoztatás, jelentkezés:

miklos.mihaly@work-force.hu, email címen, vagy a +36-20/251-3353 telefonon