Állás

Karbantartó lakatos

Multinacionális cégcsoport hazai leányvállalat termelési osztályára keres

                Karbantartó lakatos     pozícióba munkatársakat

Feladatok:

  • Termelő berendezések termelőképességének fenntartása
  • Tervszerű karbantartás elvégzése
  • Hibaelhárítás
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • Gépátalakítás a műszaki és termelési igényeknek megfelelően
  • Lecserélt gépegységek felújítása
  • Gépek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
  • Dokumentáció készítése és azok karbantartása

Elvárások/ Követelmények:

  • Gépszerelő- géplakatos szakmunkás végzettség
  • 1-2 éves szakirányú szakmai tapasztalat
  • Jártasság a műszaki dokumentáció kezelésben
  • Csapatorientáció, belső motiváció
  • Gyors döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás
  • Nyitottság

Előny:

  • Karbantartó szakmai tapasztalat
  • Technikus végzettség

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek

Nyelvek

magyar Anyanyelvi

Bővebb tájékoztatás, jelentkezés:

miklos.mihaly@work-force.hu, email címen, vagy a +36-20/251-3353 telefonon