Állás

Gépmester

Multinacionális cégcsoport hazai leányvállalat termelési osztályára munkatársakat keres:

 Gépmester   pozícióba.

FELADATOK:

  • A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése
  • Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról
  • Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása
  • Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal

Elvárások/Követelmény:

  • Gépészeti szakirányú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság

Előny:

  • Fél éves termelésben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek

Bővebb tájékoztatás, jelentkezés:

miklos.mihaly@work-force.hu, email címen, vagy a +36-20/251-3353 telefonon