Állás

Gépkezelő OI

A világ vezető öblösüveggyártó partnercégünk részére munkatársat keresünk!

Gépkezelő munkakörbe

Leendő munkatárs feladata:

  • Kiszolgálja és kezeli az öblösüveg gyártó gépet, segédanyagokkal ellátja a gyártást
  • Az öblösüveg gyártó gép felügyelete
  • A gyár területén a vezető utasítása szerinti egyéb feladatok elvégzése, képzettségének és alkalmasságának megfelelően
  • Az öblösüveg gyártó gépek működéséhez szükséges anyagok mozgatása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Utazási támogatás
  • Karrierépítési lehetőség

Leendő munkatárssal szembeni elvárásaink:

  • 8. általános iskola
  • Több műszak vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a munka02@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre ill. hívd a +36-20/252-1411-as telefonszámot.

    Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

      Jelentkezési űrlap

      + Új fájl csatolása