Állás

Esztergályos-marós

Szeretne végzettségének megfelelő munkát találni? Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Akkor jelentkezzen akár még ma! Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban.

Esztergályos, Marós

A leendő munkatárs feladatai:

  •      Rajzdokumentumok alapján, a rajzi előírásoknak megfelelő geometria marása
  •      Kis és nagy alkatrészek marása egyetemes szerszám és horizontál marógépeken, NC/CNC marógépen

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  •      Esztergályos vagy marós szakmunkás
  •      CNC alapismeret

Amit nyújtani tudunk:

  •      hosszú távú munkalehetőség
  •      versenyképes jövedelem
  •      cafeteria
  •      utazás támogatás
  •      bónusz rendszer

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a esztergalyos-maros@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása