Állás

Esztergályos-marós

Szeretne végzettségének megfelelő munkát találni? Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Akkor jelentkezzen akár még ma! Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban.

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Esztergályos, Marós

A leendő munkatárs feladatai:

  •      Rajzdokumentumok alapján, a rajzi előírásoknak megfelelő geometria marása
  •      Kis és nagy alkatrészek marása egyetemes szerszám és horizontál marógépeken, NC/CNC marógépen

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  •      Esztergályos vagy marós szakmunkás
  •      CNC alapismeret

Amit nyújtani tudunk:

  •      hosszú távú munkalehetőség
  •      versenyképes jövedelem
  •      cafeteria
  •      utazás támogatás
  •      bónusz rendszer

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a esztergalyos-maros@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása