Állás

Csomagoló-Orosháza

A Work Force Kft, amely 15 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Csomagoló

A pozícióra megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk.

A leendő munkatárs feladatai:

- Raktári csomagolási feldatok ellátása

- Alkatrészek, kötőelemek csomagolása maximum 5 kg-ig

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- 8 általános
- Megbízható, precíz munkavégzés

- Álló munka vállalása

Amit nyújtani tudunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes jövedelem + cafateria

- Utazás támogatás

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Munkaidő: Rész munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Csomagolo-Oroshaza@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu

e-mail címre vagy hívja kollégánkat a +36 20 934 40 16-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014