Állás

Csomagoló gépkezelő operátor - Debrecen

Ha egy igényes munkahelyre vágysz itt a helyed. Debreceni Telephelyű gyógyszergyártó céghez keresünk csomagológép kezelő operátor munkatársat.

Feladatok:

  • Csomagoló gépek, berendezések kezelése, működtetése, kiszolgálása.
  • Napi termelési program végrehajtása a termelési program alapján.
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése és az előírásoknak megfelelő dokumentálása.
  • Termékváltáskor a gépek szét-, és összeszerelése, a gépek üzemeltetésre kész állapotának ellenőrzése, tisztítási feladatok elvégzése.
  • A gépek és a munkakörnyezet tisztán tartása, vonatkozó munkavédelmi és biztonságtechnikai szabályok betartásával.
  • A gyártás során használt informatikai rendszerek kezelése.
  • Termelési folyamatokra kidolgozott sztenderdek szerinti munkavégzés.

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete.
  • Pontos, precíz, igényes szabálykövető munkavégzés.
  • Monotóniatűrő képesség.
  • Három műszakos munkarend vagy 12 órás munkavégzés vállalása.

Amit ajánlani tudunk:

  • Kiemelkedő bérezés. (Brutto 180500 Ft - 350000Ft)
  • Munkába járás támogatás.
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet.
  • Hosszútávú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel.

Jelentkezz bátran: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelel az elvárásaidnak, kérjük, küldd el önéletrajzod a pozíció megjelölésével a gyogyszergyar@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy tedd fel kérdéseid a 06-20-391-9559 telefonszámon.

Amennyiben naprakészen szeretnéd látni aktuális állásainkat csatlakozz Facebook csoportunkhoz: https://www.facebook.com/groups/166983453981772/

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása