Állás

Áruátvevő,raktáros targoncás

Áruátvevő, raktáros targoncás

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra januári kezdéssel Áruátvevő, raktáros targoncás pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • anyagok, alkatrészek érkeztetése, bevételezése, raktározása

  • gyártósorok folyamatos kiszolgálása

  • tárolási rend szigorú betartása, FIFO elv követése

  • kiadott egyedi anyagigények picklisták alapján történő pontos kiszedése, jelölése, minőségi ellenőrzése, kicsomagolása

  • Kanban rendszer töltése, üzemeltetése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Új típusú, 3324-es targoncás jogosítvány, 3313-as előny

  • Oldalvillás targoncán legalább 1 év tapasztalat (gyakorlati teszt)
  • Egészségügyi alkalmasság (jó szem, színtévesztés kizáró ok)

  • Alapvető számítógép ismeret (PDA, Tablet kezelése)

  • Áruátvevő pozíció esetén középfokú végzettség és raktári könyvelési gyakorlat elvárás

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • elérhető alapbér műszakpótlékkal: bruttó 1252Ft/óra, havi elérhető nettó 200.000Ft fizetés

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

  • heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

  • cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

  • jelenléti bónusz negyedévente

  • munkába járás ingyenes céges buszokkal

  • céges rendezvényeken való részvétel

  • munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Salgótarján, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014