Állás

Sori anyagellátó (Diszpécser)

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra januári kezdéssel Sori anyagellátó (Diszpécser) pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

·       A termelési folyamathoz szükséges alapanyagok, segédanyagok, kereskedelmi áruk termelési program szerinti biztosítása

·       A gyártáshoz szükséges alkatrész-előkészítő műveletek (festés, elektromos előszerelés, lemezalkatrész és csőgyártás) koordinálása

·       A kivételezett anyagok átvétele, elszámolása, a különböző anyagok raktárból történő mozgatása, üzemben történő tárolása

·       A raktárból átadásra felajánlott áruk minőségének és mennyiségének ellenőrzése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·       Középfokú végzettség előny, de nem feltétel

·       Számítógépkezelői ismeretek (Excel, SAP, GD)

·       Ábrák felismerése

·       3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

·       elérhető alapbér műszakpótlékkal: bruttó 1138Ft/óra, havi elérhető nettó 176.000,- Ft/hó fizetés

·       Stabil vállalati háttér

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·       napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

·       heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

·       cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

·       20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

·       jelenléti bónusz negyedévente

·       munkába járás ingyenes céges buszokkal

·       céges rendezvényeken való részvétel

·       munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Salgótarján, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014