Állás

Habosító

Habosító

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra azonnali kezdéssel Habosító pozícióba munkavállalókat!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Hűtőtestek habosítása

  • Szerelési munkafolyamatok

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség

  • Előnyt jelent a szakmunkás végzettség

  • Habosító gép ismerete, beállítása

  • Tűzvédelmi és RB-s vizsga, melyeket hiány esetén a cég támogatásával elvégezhet

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • elérhető alapbér műszakpótlékkal: bruttó 1195Ft/óra, havi elérhető nettó 180.000Ft-210.000ft fizetés

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

  • heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

  • cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

  • jelenléti bónusz negyedévente

  • munkába járás ingyenes céges buszokkal

  • céges rendezvényeken való részvétel

  • munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014