Állás

Forrasztó - Jászárokszállás

Forrasztó

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra azonnali kezdéssel Forrasztó pozícióba munkavállalókat!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Hűtőbútorok hűtőrendszerének gyártása
  • Szerelési munkafolyamatok

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Keményforrasztás ismerete
  • A keményforrasztás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Rajzok olvasása
  • Tűzvédelmi vizsga, mellyel ha nem rendelkezik a cég által biztosított képzésen megszerezheti
  • 3 műszakos munkarend vállalása (műszakpótlék du.: 30%, éjszaka: 45%)

Amit nyújtani tudunk:

  • elérhető alapbér műszakpótlékkal: bruttó 1195Ft/óra, havi elérhető nettó 180.000Ft-210.000ft fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül
  • heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés
  • cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól
  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta
  • jelenléti bónusz negyedévente
  • munkába járás ingyenes céges buszokkal
  • céges rendezvényeken való részvétel
  • munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát! Bővebb információ: a +36204782102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014