Állás

Elektroműszerész Budapest

ELEKTROMŰSZERÉSZEK FIGYELEM! Budapest XI. kerületében a helyetek!

Ha szívesen dolgozna együtt családtagjaival, ismerőseivel? Mi még meg is jutalmazzuk ezért! Ajánljon nekünk munkatársakat és 60.000 Ft-os vásárlási utalványt adunk Önnek ajánlói programunk keretein belül!

Leendő munkatárs feladatai:

·         Egyedi gyártás rajz alapján méréstechnikai területen

·         Mikroelektronika, napelemipar kijelzők gyártása

Elvárások:

·         Elektrotechnikus, Elektroműszerész végzettség vagy legalább 3 éves tapasztalat villamos ipari területen

·         Számítógép felhasználói szintű ismerete

Amit mi nyújtunk:

·         KIEMELKEDŐ BÉREZÉS

·         Cégen belüli INGYENES továbbképzés

·         Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

·         Műszakrend: 1 műszak, CSAK hétköznap

·         Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a munkaterületen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az elektromuszeresz-budapest@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre.

A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet. Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014