Állás

CNC gépkezelő

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra azonnali kezdéssel CNC gépkezelő pozícióba munkavállalókat!

Leendő munkatársunk feladatai:

·       CNC gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása

·       Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése, dokumentálása

·       Napi termelési terv végrehajtása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·       CNC/NC gépkezelő vagy gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő vagy esztergályos szakképzettség

·       Rajzok olvasása

·       Műszaki beállítottság

·       2-3 év releváns tapasztalat

·       3 műszakos munkarend vállalása (műszakpótlék du.: 30%, éjszaka: 45%)

·       Élhajlításban szerzett jártasság előny

Amit nyújtani tudunk:

·       Elérhető havi nettó 235.000 Ft

·       Stabil vállalati háttér

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·       napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

·       heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

·       cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

·       20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

·       jelenléti bónusz negyedévente

·       munkába járás ingyenes céges buszokkal

·       céges rendezvényeken való részvétel

·       munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT e-mailben a CNC-gepkezelo@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014