Állás

Értékesítési asszisztens

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Pozíció megnevezése: értékesítési asszisztens

Feladatok:

  • A telephelyen /személyesen, telefonon, E-mailen, faxon/ jelentkező vevők tájékoztatása információkkal, és irányításuk a területi üzletkötőhöz.
  • Üzletkötői munka támogatása (forgalmi  analízis készítés, kintlévőség kezelés, szerződések kezelése stb.)
  • Az értékesítéshez kapcsolódó Hardwer eszközök, szolgáltatások ajánlása, számlázása
  • Az értékesítési akciók hatékonyságának elősegítése.
  • Bérleti szerződések rendezése.
  • Bérelt tartály és palackállomány figyelemmel kísérése.
  • Lindénél alkalmazott SAP számlázási rendszer, illetve ehhez kapcsolódó bizonylatok ismerete, alkalmazása.
  • Közbeszerzési dokumentáció összekészítésében való segítség
  • Munkavállalók jelenléti ívének elkészítése, nyilvántartása és lejelentése HR osztály felé
  • Reklamációkezelés
  • Egyéb teendők ellátása az értékesítési vezető elvárásai és útmutatása szerint

Elvárások:

 ·         Minimum középfokú végzettség (érettségi)

·         MS Office alkalmazások alap szintű ismerete

·         Kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása

·         Jó szervező- és problémamegoldó készség

·         Elszánt, kitartó, céltudatos, dinamikus, talpraesett személyiség

·         Nyitottság az új ismeretek elsajátítására

·         Igényes munka, a társaság előrejutásának hatékony segítése

·         Határozott, hiteles fellépés

Előny:

·         közbeszerzési dokumentációban való jártasság

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat

Mit kínálunk?

 ·         Hosszú távú perspektíva egy piacvezető cégnél

·         Sikerorientált munkahelyi légkör

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása