Állás

Sales support munkatárs

Több mint 10 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport

keres

tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

(SALES SUPPORT)

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

·       Kalkulációk, árajánlatok készítése partnercégeink részére;

·       Passzív cégek aktivizálása hideg hívások segítségével;

·       Pályázati dokumentáció előkészítése;

·       Ügyféltalálkozók szervezése;

·       Adatbázisok kezelése (értékesítést támogató software);

·       Szakmai rendezvények szervezése, aktív részvétel;

·       Kapcsolattartás rendszervényszerző cégekkel;

·       Piackutatási feladatok;

·       Riportok készítése, adatszolgáltatás.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

·       Felsőfokú végzettség előny a gazdasági/marketing terület;

·       2 éves releváns szakmai tapasztalat;

·       Hideg hívásokban szerezett gyakorlat;

·       Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

·       Szolgáltatás-centrikus gondolkodás;

·       Proaktivitás, önállóság;

·       Együttműködő-képesség;

·       MS Office, különösen Excel magas szintű ismerete;

·       Vállalatirányítási rendszer ismeret;

·       Előny: HR szolgáltatási tapasztalat.

Amit nyújtunk:

·       Stabil és megbízható vállalat;

·       Versenyképes juttatási csomag;

·       Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka;

·       Kellemes, barátságos környezet;

·       Születésnapja alkalmából plusz egy nap szabadság, mert nekünk fontos ez a nap.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29885@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása