Állás

EHS Vezető

 Kedves leendő EHS - VEZETŐ!

Kérlek engedd, hogy bemutatkozzak. Egy multinacionális vállalat vagyok, amerikai felmenőkkel. Alapvetően szeretem az autókat, ezért is lettem különösen felvillanyozó élményt nyújtó autóipari termékeket gyártó cég. Nagyon fontos számomra az alkalmazottjaim elégedettsége és biztonsága. Számomra ők olyanok, mintha a gyermekeim lennének, mindennél értékesebbek. Így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki örömmel gazdagítaná családomat munkavédelmi szakértelmével.

A következő feladataid lennének:

  • Részvétel a folyamat- és akcióterv kidolgozásában és koordinálásában;
  • Általános és folyamatos munka- és balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén;
  • ISO szabványok ismerete és alkalmazása;
  • EHS auditokon való aktív részvétel;
  • Javító és költségcsökkentő intézkedések bevezetése;
  • Technikai és jogszabályi EHS támogatás a munkatársak részére;
  • Kapcsolattartás, hatékony együttműködés a belső partnerekkel.

Szeretném, hogy az új családtagom:

  • Munkavédelmi és/ vagy Környezetmérnöki diplomával rendelkezzen!
  • Jártas legyen közép- vagy felsőfokú munkavédelmi ismeretekben
  • Aktívan kommunikáljon munkatársaimmal és üzletfeleimmel tárgyalóképes szinten angol nyelven
  • Legalább 1 éves EHS mérnöki tapasztalata legyen már
  • Rutinosan tudjon prezentációkat tartani, kommunikálni testvéreivel
  • Szakszerűen használja az MS Office programokat.(Excel, Word, Power Point)

Amit Neked szeretnék adni értékes tudásodért:

  • Versenyképes jövedelem + olyan bónusz, ami nem csak zsebpénznek jó
  • Tizenharmadik havi fizetés
  • Teljesítmény alapú negyedéves célprémium
  • Igény szerint lakhatás biztosítása, hogy ne a munkahelyed legyen az otthonod
  • Rugalmas munkaidő, békés, szabad hétvégi és esti órák
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Hol is találsz?

  • Vár a béke szigete: Békés megye

Végezetül…

Kedves leendő jelöltem, ki olvasod szavaim, szeretnélek közelebbről is megismerni. Alig várom, hogy felvegyem veled a kapcsolatot. Ehhez annyit kell tenned, hogy elküldöd legfrissebb önéletrajzodat a  wf57940@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása