Állás

Project Leader

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék bevezetése és változáskezelés
  • Projektek ellenőrzése RFQ-tól a SOP-ig
  • Kapcsolódó funkciók irányítása, mint mérnökség, beszerzés, értékesítés, minőség és logisztika
  • Jelentés a felsővezetésnek

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 4-5 év autóiparban szerzett projekt koordinálási tapasztalat
  • Erős aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Kollégák vezetésében szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett gyakorlat
  • Egyéb nyelvtudás (pl. német, francia)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf51849@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása