Állás

Hatóanyaggyártási menedzser

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, nagy múltra visszatekintő gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk tapasztalt, proaktív szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A hatóanyaggyártási tevékenység teljeskörű irányítása, ellenőrzése, a tervek teljesítése.
  • Operatív termelési programok, technológiai, műveleti utasítások végrehajtása.
  • A munkafolyamatok gazdaságos, minőségi követelményeket kielégítő előkészítése és elvégzése.
  • Költséghely(ek), költségkeret felhasználásának elemzése, a költségek alakulásának nyomon követése.
  • A hatóanyaggyártás területéhez tartozó üzemek működésének szervezése, ellenőrzése és az adatok dokumentálása.
  • Új termék, illetve eljárás üzemi megvalósításának előkészítése; próbaüzemi gyártás ellenőrzése.
  • Auditok lebonyolítása; váratlan események, reklamációk kivizsgálásában való részvétel.
  • Beosztott kollégák feladatainak koordinálása, oktatások biztosítása.
  • A biztonságos munkavégzés és az üzem állapotának folyamatos ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gyógyszerész/vegyészmérnök, vagy hasonló szakirányon)
  • Legalább 3 éves hatóanyaggyártásban szerzett tapasztalat gyógyszeripari vagy vegyipari környezetben
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Azonosulás a vállalat céljaival
  • Megfelelő vezetői és irányítói képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés és kiegészítő juttatási csomag
  • Barátságos munkaórák, kötetlen munkaidő
  • Céges telefon, laptop; home office lehetőség
  • Izgalmas feladatok, változatos munkakör
  • Remek kollégák; összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  •  Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22811@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása